Pretty Pet Jewel Town

Pretty Pet Jewel Town 1.0.1

Zagraj w świetne połączenie gry logicznej i strategii

Pretty Pet Jewel Town to urocza gra, łącząca w sobie elementy gatunku match-three i strategii build-em-up. Wyobraź sobie mieszankę Candy Crush Saga i The Sims.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • "Cukierkowa" grafika
  • Zabawna gra w stylu match-three
  • Dużo przedmiotów do dekoracji domu Twojego zwierzaka

Wady

  • Niektóre elementy interfejsu są nieporęczne
  • Brak przekonującej integracji dwóch typów gry

Dobry
7

Pretty Pet Jewel Town to urocza gra, łącząca w sobie elementy gatunku match-three i strategii build-em-up. Wyobraź sobie mieszankę Candy Crush Saga i The Sims.

Przepis na sukces

Pretty Pet Jewel Town łączy w sobie dwa typy gier, z których każdy jest równie uzależniający. W grze układasz w szeregi identyczne elementy i wygrywasz przedmioty, którymi możesz wyposażyć i udekorować dom swojego zwierzątka.

Łamigłówkom w Pretty Pet Jewel Town brakuje nieco finezji takich gier, jak Candy Crush Saga czy Bejeweled. Niemniej gra się w nią bardzo przyjemnie, częściowo dlatego, że oferuje ona wiele interesujących zadań oraz mnóstwo bonusów. Podobnie, jak w innych grach logicznych, dysponujesz określoną liczbą ruchów, aby rozwiązać łamigłówkę. Gdy wszystkie wykorzystasz, możesz kupić dodatkowe za pomocą wewnętrznych opłat. 

Dużo zabawy gwarantuje urządzanie domu zwierzaka, a do dyspozycji masz mnóstwo przedmiotów, które odblokujesz w miarę postępów w grze. Ponadto, możesz połączyć się ze swoimi przyjaciółmi online, aby pokazać im swój dom i zobaczyć, co inni wygrali i jak się urządzili.

Niewygodny interfejs

Wygląd Pretty Pet Jewel Town jest nieco niespójny i można odnieść wrażenie grania jednocześnie w dwie na siłę połączone gry. 

Na ekranie głównym w Pretty Pet Jewel Town znajduje się dom Twojego zwierzaka. Możesz go swobodnie urządzać dzięki menu, w którym dostępne są wszystkie przedmioty, listy osiągnięć i ustawienia, oraz z którego możesz odwiedzać domy Twoich przyjaciół. Niestety, pasek menu jest nieco trudny w użyciu ze względu na małe rozmiary.  

W pasku menu znajdziesz również opcję przejścia do mapy, z której będziesz mieć dostęp do różnych poziomów łamigłówek. W każdej chwili możesz powrócić do ekranu głównego używając przycisku Home, jednak brakuje ciągłości między częścią gry, w której urządzasz dom a tą, gdzie wykonujesz zadania.


Grafika w słodkim stylu

Jeśli jesteś fanem cukierkowych kolorów i słodkich zwierzątek, Pretty Pet Jewel Town trafi w Twój gust. Gra jest wręcz przesłodzona, i mniej odpornych na puszyste stworzonka i pocieszne szkraby użytkowników może wręcz przyprawić o mdłości.

Ładna, lecz przewidywalna

Pretty Pet Jewel Town to eksplozja słodyczy, lecz niewiele więcej. Grze brakuje oryginalności, która uczyniłaby z niej coś więcej, niż tylko przeciętny miks dwóch typów gier.

Pretty Pet Jewel Town

Download

Pretty Pet Jewel Town 1.0.1

Opinie użytkowników o Pretty Pet Jewel Town